CONSILIUL FACULTĂȚII, ÎNTRUNIT LA DATA DE 27.03.2018, A HOTĂRÂT ORGANIZAREA UNEI SESIUNI SPECIALE PENTRU STUDENȚII DIN ANII TERMINALI (LICENȚĂ ȘI MASTER) ÎN PERIOADA  16 ÷ 27 APRILIE 2018.

SE SUSȚIN EXAMENELE RESTANTE, ÎN REGIM DE TAXĂ, CONFORM REGULAMENTULUI (100 LEI / EXAMEN).

        STUDENŢII VOR CONSULTA LISTELE CU DATELE ŞI ORELE LA CARE SE POT SUSŢINE EXAMENELE (CARE VOR FI AFIŞATE DUPĂ DATA DE 2 APRILIE 2018 ÎN AVIZIERUL FACULTĂŢII ŞI PE SITE) ŞI VOR DEPUNE O CERERE, ÎN PERIOADA 2 ÷ 4 APRILIE 2018 LA SECRETARIAT (ÎN CARE VOR SPECIFICA DISCIPLINELE LA CARE DORESC SĂ SUSŢINĂ EXAMANELE RESTANTE ŞI DATELE DE SUSŢINERE A FIECĂRUI  EXAMEN).

        ODATĂ CU DEPUNEREA CERERILOR SE VOR ACHITA ŞI TAXELE DE SUSŢINERE A EXAMENELOR.

27.03.2018

                                           Program de pregătire la matematică pentru

                                                       Examenul de Bacalaureat 2018

Data

Intervalul orar

Sala

Cadrul didactic

Sâmbătă, 24 februarie 2018

10-12

Aula C. Belea

Conf. dr. Dana Constantinescu

Sâmbătă, 3 martie 2018

10-12

Aula C. Belea

Lect. dr. Cristian Dăneţ

Sâmbătă, 10 martie 2018

10-12

Aula C. Belea

Lect. dr. Aurelia Florea

Sâmbătă, 31 martie 2018

10-12

Aula C. Belea

Lect. dr. George Popescu

Sâmbătă, 21 aprilie 2018

10-12

Aula C. Belea

Lect. dr. Cristian Dăneţ

Sâmbătă, 5 mai 2018

10-12

Aula C. Belea

Asist. dr. Laurenţiu Temereancă

Sâmbătă, 19 mai 2018

10-12

Aula C. Belea

Conf. dr. Dana Constantinescu

Sâmbătă, 26 mai 2018

10-12

Aula C. Belea

Lect. dr. George Popescu

Sâmbătă, 2 iunie 2018

10-12

Aula C. Belea

Lect. dr. Aurelia Florea

Sâmbătă, 16 iunie 2018

10-12

Aula C. Belea

Asist. dr. Laurenţiu Temereancă

Pentru festivitatea de înmânare a diplomelor promoţiei 2017 (sesiunile iulie şi septembrie), cursuri universitare de licenţă şi master, din data de 24 noiembrie, absolvenţii pot împrumuta robe de la Universitatea din Craiova, sala 420, începând cu ora 9.00.
Absolvenţii trebuie să aibă asupra lor Cartea de identitate.

Mâine 25.10.2017  în intervalul orar 10-18 au loc alegeri ale reprezentanților studenților în Consiliu Facultății.

Lista cu studentii care si-au depus candidatura pentru Consiliul Facultátii

  1. Docu M. Marin-Costinel - anul II, Inginerie electricá si calculatoare
  2. Flueriş I. Alin-Ionuţ           - anul III, Inginerie electricá si calculatoare
  3. Pandelică N. Crina-Florentina - anul II, Inginerie electricá si calculatoare

Lista votanților